Qish koʻpchilik sevib qolgan Teplo Winter Fest 2024 bilan unutilmas boʻlishini vaʼda qiladi, u 21-22-dekabr kunlari UzExpoMarkazda Ipak Yuli Bank bilan hamkorlikda boʻlib oʻtadi. Bu ijod, musiqa, shinamlik va gastronomiyani birlashtirgan, eng sovuq kunlarda ham mehmonlarga quvonch va iliqlik bagʻishlaydigan noyob festivaldir.
Teplo Winter Fest - bu shunchaki tadbir emas. Bu ilhomning butun dunyosi boʻlib, unda har bir kishi oʻzi uchun nimanidir topadi:
150 ta mahalliy brendlar festivalning barcha tashrif buyuruvchilarini oʻziga jalb qiladigan markaziy nuqtaga aylanadigan katta bayram bozorida birlashadilar. Barcha brendlar mahalliy dizaynerlar va zamonaviy hunarmandlardir. Ular oʻz mahsulotlarini katta hayajon bilan bayram tadbiri uchun tayyorladilar.
Iqtidorli sanʼatkorlarning chiqishlari bilan musiqiy sahna shinamlik va bayram muhitini yaratadi.
Festival mehmonlarga sevimli sanʼatkorlarning chiqishlari bilan boy dastur taqdim etadi:
RISHAT Band
The Hooligans
Jazzirama
Soundtravel
JazzAdrass Community
Shuningdek, illyuzionist Dmitriy Kimning maxsus shousi va “Boshqa oʻyinlar improvizatsiyasi” jamoasining yumoristik ijrosi.
Festivalda birinchi marta Xalqaro inklyuziv xab noyob inklyuziv loyihalar, mahorat darslari va xab ishtirokchilari tomonidan yaratilgan mahsulotlarni taqdim etadi. Ushbu tashabbuslar barcha uchun ijodkorlik va teng imkoniyatlar muhimligini namoyish etadi.
Teplo Winter Fest 2024 Ipak Yoʻli Bankining qoʻllab-quvvatlashi tufayli oʻziga xos boʻladi. Bank kichik va oʻrta biznes tashabbuslarini faol qoʻllab-quvvatlamoqda va ushbu festival ularning mahalliy hamjamiyat rivojiga qoʻshgan hissasining yana bir namunasi boʻldi. Festivalda odamlar individual dizayndagi kartalarni, yangi Imkoniyatlar kredit kartasini ochishlari, shuningdek, har qanday bank masalalari boʻyicha maslahatlar olishlari mumkin boʻladi.
Coca-Cola kompaniyasi festivalning rasmiy hamkori boʻlib, mehmonlar bilan bayramona kayfiyat va noz-neʼmatlarni baham koʻrishga doimo tayyor.
Bayramni Xon Saroy, Dafna, Home Market, Aiko va Wolt ham qoʻllab-quvvatladi.
Shinam muhit, yorqin chiqishlar va yaqinlaringiz bilan oʻtkazgan vaqtingizdan bahramand boʻlish imkoniyatini qoʻldan boy bermang.

Teplo Winter Fest — это больше, чем просто мероприятие. Это целый мир вдохновения, где каждый найдет что-то для себя:
150 локальных брендов объединятся в большой праздничный маркет, который станет центральной точкой притяжения всех посетителей фестиваля. Все бренды-это локальные дизайнеры и современные ремесленники. Они с большим трепетом готовили свою продукцию для знакового события.
Музыкальная сцена с выступлениями талантливых артистов, которые создадут атмосферу уюта и праздника.
Фестиваль подарит гостям насыщенную программу с выступлениями любимых артистов:
● RISHAT Band
● The Hooligans
● Jazzirama
● Soundtravel
● JazzAdrass Community
А также специальное шоу от иллюзиониста Дмитрия Кима и юмористический перфоманс от команды Другие игры ИМПРОВИЗАЦИЯ.
Впервые на фестивале Международный инклюзивный хаб представит уникальные инклюзивные проекты, мастер-классы и продукцию, созданную участниками хаба. Эти инициативы продемонстрируют важность творчества и равных возможностей для всех.
Teplo Winter Fest 2024 станет особенным благодаря поддержке Ipak Yo‘li Banki. Банк активно поддерживает инициативы малого и среднего бизнеса, и этот фестиваль стал еще одним примером их вклада в развитие локального сообщества. На фестивале люди смогут открыть карты с индивидуальным дизайном, новую кредитную Карту Возможностей, а также получить консультации по любым банковским вопросам.
Компания Coca-Cola является официальным партнером фестиваля, и всегда, готова поделиться с гостями праздничным настроением и угощениями.
Праздник также поддержали: Xon Saroy, Dafna, Home Market, Aiko и Wolt.
Не упустите возможность насладиться уютной атмосферой, яркими выступлениями и временем, проведенным с близкими.