Бош прокуратура Тошкент аэропортидаги аёлнинг ўлими ҳақида хабарларни рад этди
Ижтимоий тармоқларда Тошкент аэропортида божхона текширувини кутиб турган аёл вафот этгани ҳақида маълумот тарқалди. Бош прокуратуранинг маълум қилишича, фуқаро шифохонага етказилган, ҳозирда унга тиббий ёрдам кўрсатилмоқда.
Ижтимоий тармоқларда Тошкент аэропортида божхона кўригини кутиб турган аёл вафот этгани ҳақида маълумот тарқалди.
Бош прокуратура матбуот хизмати «Взгляд.uz» сўровига кўра, бу маълумотлар ҳақиқатга тўғри келмаслигини маълум қилди.
Бугун, 8 октябрь куни Дубай-Тошкент рейси билан келган 1986 йилда туғилган аёлнинг соғлиғи ёмонлашди. Сабаби номаълум.

В Генпрокуратуре опровергли сообщения о смерти девушки в аэропорту Ташкента
В соцсетях распространилась информация о том, что в аэропорту Ташкента женщина скончалась во время ожидания таможенной проверки. В Генпрокуратуре сообщили, что гражданку доставили в больницу, сейчас ей оказывают медицинскую помощь.
В социальных сетях распространилась информация о том, что в аэропорту Ташкента женщина скончалась во время ожидания таможенной проверки.
В пресс-службе Генеральной прокуратуры на запрос «Взгляд.uz» сообщили, что данная информация не соответствует действительности.
Сегодня, 8 октября, ухудшилось здоровье женщины 1986 года рождения, прилетевшей рейсом Дубай-Ташкент. Причина неизвестна.
В настоящее время женщина госпитализирована и получает необходимую медицинскую помощь, отметили в ведомстве.