Comedy Club 19 йиллик фаолиятдан сўнг ёпилмоқда
ТНТ телеканалида намойиш этилаётган Comedy Club (16+) дастури ўз фаолиятини якунламоқда. Comedy Club ҳажвий телешоусининг сўнгги сони 20 сентябрь куни соат 21:00 да эфирга узатилади.
ТНТ телеканалида намойиш этилаётган Comedy Club (16+) дастури ўз фаолиятини якунламоқда. Бу ҳақда «Газета.ru» ТНТ матбуот хизматига асосланиб хабар берди.
«Қадрли дўстлар, бугун сизларга ҳақиқатан ҳам муҳим хабарни етказмоқчимиз. Биз Comedy Club ёпилишини тасдиқлаймиз», — деди Харламов.
Сўнгги кўрсатув 20 сентябрь куни соат 21:00 да намойиш этилади.
Эфирда «Аёллар стендапи» юлдузлари (Ольга Малашенко, Белла Малу, Карина Мейханаджян), «Россияда бир кун» шоуси актёрлари (Азамат Мусагалиев, Денис Дорохов, Яна Кошкина), телебошловчи Дмитрий Дибров, актриса Наталья Бочкарева, клубнинг собиқ резиденти Гавриил Гордеэв ва Cомедй Cлуб бош продюсери Артур Джанибекян иштирок этади.
Comedy Club 20 та телевизион мавсумни, 800 дан ортиқ оригинал кўрсатувни, 2 та ТЭФИ мукофотини ва бутун дунё бўйлаб шаҳарларда 10 мингга яқин концертни ўз ичига олган бой тажрибага эга.

Программа Comedy Club (16+) на телеканале ТНТ прекращает свое существование. Об этом сообщает «Газета.Ru» со ссылкой на пресс-службу ТНТ.
— Дорогие друзья, сегодня мы сообщаем вам действительно важную новость. Мы подтверждаем, что Comedy Club закрывается, — заявил Харламов.
Прощальный выпуск состоится 20 сентября в 21:00.
В эфире появятся звезды «Женского стендапа» (Ольга Малашенко, Белла Малу, Карина Мейханаджян), актеры шоу «Однажды в России» (Азамат Мусагалиев, Денис Дорохов, Яна Кошкина), телеведущий Дмитрий Дибров, актриса Наталья Бочкарева, экс-резидент клуба Гавриил Гордеев и генпродюсер Comedy Club Артур Джанибекян.
В багаже Comedy Club 20 телевизионных сезонов в эфир, более 800 оригинальных выпусков, 2 премии ТЭФИ и порядка 10 тыс. концертов в городах по всему миру.