P. Diddy qamoqda vaqtida sogʻligʻi yomonlashdi
Yaqinda P. Diddy ishiga bagʻishlangan sud majlisida jamoatchilik uning jismoniy holatiga eʼtibor qaratdi. Guvohlar izolyatordagi ikki oydan soʻng repperning tashqi qiyofasida kuchli oʻzgarishlarni qayd etishadi. Biroq yaqinlarining taʼkidlashicha, u sogʻlom, faol va himoyaga eʼtibor qaratgan. Sanʼatkor reket va jinsiy zoʻravonlikda ayblanib, umrbod qamoq jazosiga hukm qilinadi.
Yaqinda P. Diddy ishiga bagʻishlangan sud majlisida jamoatchilik yana uning jismoniy holatiga eʼtibor qaratdi. Guvohlarning soʻzlariga koʻra, Bruklin hibsxonasida oʻtkazgan ikki oy ichida reper sezilarli darajada oʻzgargan: u charchagan koʻrinadi va juda ozgan.
“Law&Crime” muxbiri Elizabet Millnerning taʼkidlashicha, Kombs odatdan tashqari ozgʻin va ozgʻin koʻrinardi, bu esa federal qamoqxonada sakkiz haftalik qamoqdan keyin ajablanarli emas edi. Bundan tashqari, jurnalistning taʼkidlashicha, sanʼatkorda stress va charchoqdan dalolat beruvchi oqish paydo boʻlgan. Biroq, sud zalida suratga olish taqiqlangan, shuning uchun uning soʻzlarini tasdiqlash mumkin emas.
Page Six manbasining taʼkidlashicha, aksincha, P.Diddy holati xavotir uygʻotmaydi. “U sogʻlom, aʼlo jismoniy formada va toʻliq eʼtiborini himoyaga qaratgan. Kombs faol boʻlib qolmoqda, muntazam ravishda sport bilan shugʻullanadi, ijobiy kayfiyatda va bolalar bilan uchrashuvlardan xursand”, — dedi insayder.
Eslatib oʻtamiz, P.Diddy 17-sentyabr kuni reket va jinsiy ekspluatatsiya maqsadida odam savdosi bilan shugʻullanganlikda ayblanib hibsga olingan edi. Shuningdek, unga nisbatan voyaga yetmaganlarga nisbatan jinsiy zoʻravonlik boʻyicha daʼvolar qoʻzgʻatilgan. Aybdor deb topilgan reper umrbod qamoq jazosiga hukm qilinishi mumkin.

У P. Diddy «подкосилось» здоровье за время нахождения в тюрьме
На недавнем судебном заседании, посвященном делу P. Diddy, общественность обратила внимание на его физическое состояние. Очевидцы отмечают сильные перемены во внешности рэпера после двух месяцев в изоляторе. Однако близкие уверяют, что он здоров, активен и сосредоточен на защите. Артисту грозит пожизненный срок по обвинениям в рэкете и сексуальном насилии.
На недавнем судебном заседании, посвященном делу P. Diddy, общественность вновь обратила внимание на его физическое состояние. По словам очевидцев, за два месяца, проведенные в изоляторе Бруклина, рэпер заметно изменился: он выглядит уставшим и сильно похудел.
Как отмечает репортер Law&Crime Элизабет Миллнер, Комбс выглядел непривычно худым и осунувшимся, что неудивительно после восьми недель пребывания в федеральной тюрьме, условия которой далеки от привычной для него роскоши. Кроме того, журналистка отметила, что у артиста появилась седина, свидетельствующая о стрессе и усталости. Однако в зале суда съемка запрещена, поэтому подтвердить ее слова невозможно.
Источник Page Six, напротив, утверждает, что состояние P. Diddy не вызывает опасений. «Он здоров, в отличной физической форме и полностью сосредоточен на защите. Комбс продолжает оставаться активным, регулярно занимается спортом, поддерживает позитивный настрой и радуется встречам с детьми», — сообщил инсайдер.
Напомним, что P. Diddy был арестован 17 сентября по обвинениям в рэкете и торговле людьми с целью сексуальной эксплуатации. Ему также предъявлены иски о сексуальном насилии, в том числе против несовершеннолетних. В случае признания виновным рэперу может грозить пожизненное заключение.